fbpx

JakiEkogroszek.pl

katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Na platformie Pellet4Future już teraz znajdziesz szeroki wybór ekogroszków. W tym filmie chciałbym przedstawić dostępne rozwiązania i zachęcić Cię do zapoznania się z naszą ofertą, kiedy będziesz szukał najlepszych opcji dla siebie.

Czytaj więcej...

Czy ekogroszek jest ekologicznyOstatnio głośno mówi się o potrzebie zmiany nazwy ekogroszku na inną, tak aby nie kojarzyła się z ekologią. Wprowadzono nazwę "Groszek Plus", i jak można zauważyć, część sklepów już zmieniła nazwy produktów w swojej ofercie.
Z tym, że ekogroszek to zwykły węgiel o określonej granulacji nie muszę tutaj nikogo przekonywać. To prawda, że jest wydobywany w kopalni i generuje zanieczyszczenia. Czy zatem jest nieekologiczny?

Czytaj więcej...

Z radością ogłaszamy, że serwis Jakiekogroszek.pl staje się częścią rodziny Bio4Future Polska Sp. z o.o., lidera w sprzedaży pelletu drzewnego. Ta synergia otwiera nowy rozdział w naszej działalności, łącząc doświadczenie i innowacyjność obu platform.

Czytaj więcej...

Ile kosztuje grzejnik olejowyZastanawiasz się, ile kosztuje grzejnik olejowy? Jeżeli tak, to nie jesteś sam. Zimą, gdy temperatura zaczyna spadać, wiele osób zaczyna myśleć o zakupie dodatkowego źródła ciepła w domu. Grzejniki olejowe są jednym z najpopularniejszych wyborów, ale co decyduje o ich cenie? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Czytaj więcej...

Zakończyła się trwająca do 31 lipca promocja w sklepie PGG umożliwiająca zakup węgla z rabatem przy drugim zamówieniu. W praktyce oznaczało to ceny o 200 zł niższe niż w podawanym cenniku. Na przykład decydując się na zakup ekogroszku workowanego można było zakupić go po 1570 zł. Obecna cena to 1650 zł.

Czytaj więcej...

Darmowa dostawa węglaPGG przedłużyło promocję „Drugie tyle węgla” do końca lipca. Pierwotnie miała zakończyć się w czerwcu. Przypomnę, że promocja pozwala na zakup od 2 do 10 ton dowolnego rodzaju węgla w dwóch równych ilościowo zamówieniach. Pierwsze zamówienie jest pełnopłatne, a cena drugiego jest obniżona o 400 zł za tonę. Przy zamówieniu pamiętaj aby zaznaczyć opcję „Kup w promocji”.

Czytaj więcej...

Po zmianie cen w Tauronie przyszedł czas na sklep PGG. Niestety dostaliśmy coś w rodzaju promocji, a nie faktyczną obniżkę. Krótko mówiąc, od 4 maja będzie można kupić węgiel o 200 zł taniej. Trzeba jednak rozbić swoje zamówienie na dwie części. Najpierw zapłacić i odebrać pierwszą partię, a następnie drugą. W ten sposób kupując 10 ton węgla można zaoszczędzić 2000 zł. Co istotne nie obowiązują wcześniej nakładane limity.

Czytaj więcej...

Wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany moment, na który z niecierpliwością oczekiwało wielu, a który jednocześnie rozpala nadzieję na dalsze spadki cen węgla na rynku. W Tauronie zdecydowano się na obniżkę cen ekogroszku workowanego.

Czytaj więcej...