fbpx

JakiEkogroszek.pl

katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Będzie taniej w składach | Braknie węglaW komunikacie spółki PGG możemy przeczytać że: „W odpowiedzi na problem dostępności węgla oraz konieczność ochrony rynku i konsumentów, PGG S.A. wprowadza do umów zawieranych z autoryzowanymi sprzedawcami m.in. ceny rekomendowane dla sprzedaży węgla dla klientów indywidualnych.” Czyli jak rozumiem ceny w składach będą odgórnie regulowane, a węgiel prawdopodobnie reglamentowany. 

Czytaj więcej...

Osobom, które muszą kupić węgiel lub chcą już się zaopatrzyć w opał na przyszły sezon, polecam stronę od PGG z bazą autoryzowanych składów. Na początku podaj swój kod pocztowy oraz wskaż obszar jaki Cię interesuje. Pojawi się mapa na której zaznaczone są autoryzowane punkty sprzedaży węgla z kopalń Polskiej Grupy Górniczej. Oznaczonych jest ponad 200 miejsc z węglem.

Czytaj więcej...

Jak kupić ekogroszek TauronPokarzę w praktyce jak kupić ekogroszek w Tauronie. Jak widać na stronie sklepu produkty nie są dostępne ale mają się pojawić o czym opowiem za chwilę. Stronę odświeżam co kilkanaście sekund w oczekiwaniu na pojawienie się dużego, różowego guzika Zamów. W prawym dolnym rogu znajduje się zegar. Startujemy o godzinie 11.00.

Czytaj więcej...