fbpx
katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Cena: 1360 zł/t
Średnia cena za GJ: 63,75 
+ koszt dostawyWartość opałowa: >24 MJ/kg
Spiekalność: <5 RI
Granulacja: 8-25 mm
Zawartość popiołu: 6-8%
Zawartość siarki: max 0,6%
Opcje: 20kg

 

 

 

 

Transport:


  • kurier

 

Opis:


Ekogroszek ENERGOSTAR24 to węgiel o wielkości 8-25 mm, którego kaloryczność sięga poziomu 24MJ/kg. Co więcej, zawartość siarki wynosi poniżej 0,6%, a popiołu między 6 a 8%. Węgiel ekogroszek ENERGOSTAR24 przeznaczony jest do kotłów z automatycznym palnikiem, kotłów automatycznie retortowych oraz kotłów rusztowo komorowych.

Główne zalety spalania naszego ekogroszku ENERGOSTAR 24MJ to:

Wysoka sprawność, zapewniająca niskie koszty produkcji ciepła. W typowej zimie zużycie ekogroszku w gospodarstwie domowym w kotłach o mocy 15-25 kW wynosi ok. 1-1,5 kg na godzinę, co łącznie daje ok. 4 tony ekogroszku w sezonie grzewczym.
Zautomatyzowana obsługa i minimalne zaangażowanie użytkownika, ograniczające się do uzupełniania i usuwania popiołu raz na 3-5 dni.
Spełnienie norm emisji substancji toksycznych do powietrza (wysoka wartość opałowa, niska zawartość siarki - 0,3 - 0,6%, niska zawartość popiołu - 6 - 8%).
Ekogroszek ENERGOSTAR24 pakowany jest w specjalne worki foliowe z systemem mikrowentylacji, co umożliwia długotrwałe przechowywanie ich nawet w trudniejszych warunkach. Nasz ekogroszek jest suchy i bez pylenia.

 

Dystrybutor:


  • Anmir Polska

Ekogroszek ENERGOSTAR 24 1000kg