fbpx
katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Wybór metody ogrzewania to sprawa indywidualna. Przy decydowaniu się na konkretny opał warto wziąć pod uwagę kaloryczność w stosunku do komfortu i ponoszonych kosztów. Rosnącą popularnością cieszą się ekologiczne źródła ogrzewania bezpieczne dla użytkowników i środowiska, natomiast nadal dominują piece i kotły na paliwa stałe. Obok węgla i drewna wiele osób chętnie decyduje się również na ekogroszek i pellet.

Czytaj więcej...

Program partnerski oferowany przez Hithaus.pl to unikalna propozycja, która umożliwia zarabianie dodatkowych środków poprzez promowanie produktów sklepu wśród swojego grona znajomych lub w mediach społecznościowych. Jest to doskonała okazja dla osób, które chcą połączyć swoje zainteresowania z możliwością generowania dodatkowego dochodu. Aktualnie w programie partnerskim jest aż 4% zwrotu wartości netto zakupionego towaru z linka.

Czytaj więcej...

Drzewka owocoweKażdy miłośnik przyrody marzy o własnym kącie zielonym, gdzie drzewa owocowe pięknie rosną i obficie plonują. By mieć pewność, że zakupione okazy będą zdrowe i krzepkie warto sięgnąć po sadzonki drzew owocowych ze szkółek drzewek owocowych o sprawdzonej renomie.

Czytaj więcej...

Komin do montażu na zewnątrz pozwala szybko uruchomić dodatkowe lub główne urządzenia grzewcze. Zewnętrzne kominy systemowe wybierają inwestorzy, którzy decydują się na montaż kominka gazowego, na drewno lub innego pieca atmosferycznego. Nowoczesne systemy kominowe pozwalają także na montaż zaawansowanych kotłów kondensacyjnych, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne.

Czytaj więcej...