fbpx

JakiEkogroszek.pl

katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Każda inwestycja powinna być dobrze przemyślana. Podejmowanie pochopnych decyzji nie jest najlepszym wyborem – zwłaszcza gdy chodzi o wyposażenie odpowiedzialne za ogrzewanie nieruchomości. Biorąc pod uwagę obecne normy i standardy nakładane przez Unię Europejską, każda nieruchomość musi spełniać określone wymagania. Zakup urządzenia typu kocioł na ekogroszek stanowi więc jedną z wielu sensownych alternatyw.

Czytaj więcej...

Ekogroszek to wybór wielu Polaków poszukujących skutecznych sposobów na ogrzanie swojego miejsca zamieszkania. Sięgają po niego szczególne chętnie osoby, którym zależy na tanim i dokładnym ogrzaniu swoich czterech kątów. Jeśli rozważasz zakup ekogroszku – poniżej podpowiadamy po jaki ekogroszek warto sięgnąć, jak zachować jego optymalne parametry oraz dlaczego warto stosować właśnie to paliwo opałowe.

Czytaj więcej...

Zanieczyszczone powietrze, wysokie rachunki za opał - czy tylko z tym kojarzy się nam sezon grzewczy? Jeśli tak, to pora to zmienić. Wybierając odpowiednie „paliwo” do ogrzewania domu, możemy zadbać o środowisko i zmniejszyć wydatki z domowego budżetu. Ekogroszek Extra Premium + firmy Energo to opał wydajny, ekologiczny i wygodny w użytkowaniu.

Czytaj więcej...

Ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych to niezwykle ważny i skomplikowany temat. W wyborze konkretnej formy ogrzewania należy wziąć pod uwagę nie tylko podstawowe parametry opałowe danego paliwa, ale także – jego wpływ na środowisko naturalne. W ciągu ostatnich lat Unia Europejska stanowczo zaostrzyła reguły korzystania z paliw węglowych do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych. W naszym kraju jest to sytuacja o tyle istotna, że każdej zimy zmagamy się z olbrzymim smogiem, który wywołuje negatywny wpływ na nasz stan zdrowia. Dlatego w wyborze paliwa grzewczego należy postawić nie tylko na skuteczność, ale także ekologię.

Czytaj więcej...

Podczas zimy naturalne jest, że temperatury na zewnątrz sięgają poniżej zera lub wokół niego oscylują. Nie jest jednak przyjemne, gdy w Twoim domu temperatura również jest zimowa ze względu na konieczność oszczędzania na drewnie czy gazie. Zastanów się więc nad możliwościami, jakie oferuje ekogroszek workowany. Postaw na wysokokaloryczny i tani opał, a nie pożałujesz!

Czytaj więcej...