fbpx
katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Z okazji Barbórki, w firmie ENERGO przedłużona została promocja na ekogroszek i węgiel gruby. Extra Premium Plus o kaloryczności do 28 MJ/kg jest tańszy o 290 zł i obecnie kosztuje 1800 zł. Ekogroszek Popularny można zakupić za 1700 zł, a Energogroszek Standard za 1600 zł. Dostępny jest jeszcze Energogroszek torfowy w cenie 1000 zł. Koszt dostawy jest już wliczony w cenę.

Jeszcze mocniej staniał węgiel gruby. Orzech Premium plus jest tańszy o 500 zł i kosztuje 1800 zł, a orzech zwykły o 550 zł, a jego cena to 1600 zł. Ekogroszki pakowane są standardowo w worki po 25 kg i przesyłane na palecie bezzwrotnej. Przy realizacji zamówienia na cele gospodarstwa domowego należy zaznaczyć stosowne pole aby zostać zwolnionym z podatku. Termin dostawy to maksymalnie 7 dni roboczych u klienta.

Jak już wspomniałem koszt dostawy jest w cenie. Możliwy jest też odbiór za pobraniem gdzie opłata wynosi 25 zł. Oprócz zwykłego przelewu są też dostępne wygodniejsze szybsze płatności. Węgiel można zakupić również z rozłożeniem płatności na raty. Planowany termin zakończenia promocji to 8 grudnia.

Link do sklepu: https://energobielsk.pl/sklep/