fbpx
katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Ekogroszek PRO Max Groszek Plus

Cena: 1638 zł/t
Średnia cena za GJ: 59,76 zł
Darmowa dostawaWartość opałowa: 26-28 MJ/kg
Spiekalność: 0-5 RI
Granulacja: 5–25 mm 
Zawartość popiołu: do 6 %
Zawartość siarki: <0,8%
Opcje: 25kg

 

 

 

 

Transport:


  • Kurier

 

Ekogroszek PRO Max Groszek Plus - HSW Węgiel - opis:


Pakowanie Węgla Ekogroszku Groszek Plus w Solidne Worki
Węgiel ekogroszek Groszek Plus jest nie tylko wyjątkowo efektywnym źródłem ciepła, ale również ważne jest, w jaki sposób jest on pakowany. Nasza firma z przyjemnością oferuje węgiel w solidnych workach, umożliwiając klientom zakup w dogodnych ratach.

Solidność i Trwałość Naszych Worków
Nasze worki na węgiel ekogroszek Groszek Plus to gwarancja solidności i trwałości. Każdy worek jest starannie zaprojektowany i wykonany z wytrzymałego materiału, który zabezpiecza węgiel przed uszkodzeniami i utratą jakości podczas przechowywania i transportu.

Pakowanie 1 tony Węgla
Pakowane w solidne worki, umożliwiające łatwe przechowywanie, nasz węgiel dostępny jest w wygodnych ratach, eliminując potrzebę jednorazowych wydatków.

Paleta z 40 Solidnymi Workami
Dla wygody transportu i przechowywania, nasza firma umożliwia zakup palety zawierającej 40 solidnych worków z węglem ekogroszku Groszek Plus. To praktyczne rozwiązanie dla klientów poszukujących większej ilości opału z zachowaniem jakości i wygody zakupu na raty.

Nasze solidne worki na węgiel ekogroszek Groszek Plus pozwalają klientom cieszyć się efektywnym ogrzewaniem, eliminując konieczność jednorazowych wydatków. Oferujemy wygodę zakupu węgla na raty w dogodnych ratach oraz praktyczne rozwiązania transportowe poprzez palety z 40 solidnymi workami. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość węgla, ale także komfort i wygodę w procesie jego zakupu.

 

Producent:


  • HSW Węgiel


Ekogroszek PRO Max Groszek Plus 1000kg

 


Wybierz parametry