fbpx
katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Cena: 1499 zł/t
Średnia cena za GJ: 59,96 zł
Darmowa dostawaWartość opałowa: 25 MJ/kg
Spiekalność: 14 RI
Granulacja: 5-25 mm
Zawartość popiołu: max. 8 %
Zawartość siarki: max. 0,5 %
Opcje: 20 lub 25 kg

 

 

 

Mega Fox to nie tylko wysokiej jakości węgiel. Dzięki swoim właściwościom, szybko się rozpala i osiąga odpowiednią temperaturę. 

Węgiel Mega Fox pochodzi z Kazachstanu, regionu znanego z produkcji węgla o wysokiej kaloryczności. Dzięki temu, każdy kawałek węgla zapewnia długotrwałe i efektywne spalanie. Co więcej, charakteryzuje się bardzo małą skłonnością do spiekania, co oznacza mniej pracy dla Ciebie i więcej czasu na cieszenie się ciepłem Twojego domu.

Producent:


 • GTL Polska Sp. z o.o. 
  ul. C. K. Norwida 2, 80-280 Gdańsk
  Kontakt: 
  58 733 60 60, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Darmowa dostawa
  Strona www: hithaus.pl

 

FAQ:


Jak mogę złożyć zamówienie?
Zamówienie można złożyć poprzez formularz znajdujący się na stronie: www.hithaus.pl lub telefonicznie pod numerem 58 733 60 60 (infolinia czynna od pn-pt od 8:00-16:00)


Jakie są formy płatności za zamówienie?
Dostępne są dwie opcje płatności : z góry przelewem – poprzez system płatności internetowych Przelewy24 lub za pobraniem przy odbiorze. W przypadku płatności przy odbiorze doliczona zostanie opłata pobraniowa 20zł do całości zamówienia. U kuriera można zapłacić wyłącznie odliczoną gotówką.

Jakie są warunki dostawy?
Produkty dostarczamy zaworkowane i ułożone na palecie. Palety są bezzwrotne. Do każdego zamówienia dołączane jest świadectwo jakości oraz faktura. Dostawa jest darmowa na terenie całego kraju i realizowana za pośrednictwem zewnętrznych firm kurierskich (najczęściej autami ciężarowymi o ładowności 16-24 palet). Kurier dostarcza towar pod wskazany adres do granicy posesji i nie ma obowiązku wjazdu na posesję, oraz nie świadczy usługi rozładunku lub przewozu palety we wskazane miejsce na posesji.

 

 

 

 


Wybierz parametry