fbpx
katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Ekogroszek - węgiel ekogroszek workowany

Cena: 1499 zł/t
Średnia cena za GJ: 59,96 zł
Darmowa dostawaWartość opałowa: 25 MJ/kg
Spiekalność: 14 RI
Granulacja: 5-25 mm
Zawartość popiołu: max. 8 %
Zawartość siarki: max. 0,5 %
Opcje: 20 lub 25 kg

Czytaj więcej...

Ekogroszek Bimarex Plus

Cena: 1523,50 zł/t
Średnia cena za GJ: 59,96 zł

Darmowa dostawaWartość opałowa: 24-26 MJ/kg
Spiekalność: Brak danych
Granulacja: 7-25 mm
Zawartość popiołu: max. 8%
Zawartość siarki: max. 1,0%
Opcje: 25kg
Kraj: Kazachstan

Czytaj więcej...

Cena: 1515 zł/t
Średnia cena za GJ: 60,60 zł
Darmowa dostawaWartość opałowa: 24-26 MJ
Spiekalność: 0-5 RI
Granulacja: 5-25 mm
Zawartość popiołu: 6-9%
Zawartość siarki: < 1%
Opcje: 20kg

Czytaj więcej...

Cena: 1573,50 zł
Średnia cena za GJ: 60,75 zł
Darmowa dostawaWartość opałowa: min. 25 MJ/kg
Spiekalność: Brak danych
Granulacja: 5–25 mm 
Zawartość popiołu: około 5-8 %
Zawartość siarki: Brak danych
Pochodzenie: Kazachstan
Opcje: 20kg

Czytaj więcej...

Cena: 1573,50 zł/t
Średnia cena za GJ: 61,96 zł
Darmowa dostawaWartość opałowa: 24-26 MJ/kg
Spiekalność: max 5 RI
Granulacja: 8–25 mm
Zawartość popiołu: 7%
Zawartość siarki: 0,6%
Opcje: 25kg
Kraj: Kazachstan

Czytaj więcej...

Ekogroszek Bimarex Złoty

Cena: 1743,50 zł/t
Średnia cena za GJ: 61,39 zł

Darmowa dostawaWartość opałowa: 27-29 MJ/kg
Spiekalność: Brak danych
Granulacja: 7-25 mm
Zawartość popiołu: max. 5%
Zawartość siarki: max. 0,6%
Opcje: 25kg

Czytaj więcej...

Cena: 1724 zł/t
Średnia cena za GJ: 63,85 zł
Darmowa dostawaWartość opałowa: 26-28 MJ/kg
Spiekalność: 0-5 RI
Granulacja: 5-25 mm
Zawartość popiołu: 3-6%
Zawartość siarki: < 0,8%
Opcje: 20kg

Czytaj więcej...

 

 

W sklepie internetowym jakiekogroszek.pl znajdziesz wyselekcjonowany ekogroszek jedynie od uznanych producentów i dystrybutorów. Oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością dopasujesz rozwiązanie przeznaczone do konkretnego pieca i odpowiadające na Twoje indywidualne potrzeby. Porównasz wiele produktów – zarówno ceny ekogroszków, jak i ich parametry w jednym miejscu, i bezpieczne dokonasz transakcji. Możesz wybrać także najwygodniejszy dla Ciebie sposób dostawy.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić tani ekogroszek workowany z dostawą zerknij do oferty jakiekogroszek.pl!

 

Węgiel ekogroszek – moc zalet w jednym worku!

 

Węgiel ekogroszek workowany charakteryzuje się wysoką wartością opałową, oczywiście nieco odmienną dla każdego produktu, ale szeroki przekrój oferty w naszym sklepie internetowym pozwoli Ci na wybór idealnej dla Ciebie opcji. Ekogroszek workowany odznacza się także niską zawartością siarki. Kolejnym atutem jest nieznaczna ilość popiołu. Zaletą tych parametrów jest zarówno wydajność opału, niższa emisja substancji szkodliwych do atmosfery, jak i dłuższy czas utrzymania pieca w czystości, co z kolei przekłada się na jego żywotność.

 

Ekogroszek workowany – ekonomiczne rozwiązanie do Twojego domu

 

Z uwagi na wydajność węgla ekogroszku – zakup tego opału jest rozwiązaniem ekonomicznym. Wysoka kaloryczność produktu powoduje, że mniejsza jego ilość z – w porównaniu z opałem tradycyjnym – wystarczy do ogrzania tej samej powierzchni. Dzięki temu możesz dosypywać go rzadziej, co oprócz ceny ekogroszku ma wpływ na całkowite wydatki. Fakt ten wpływa także na dodatkowy komfort podczas jego użytkowania.

Ekogroszek workowany to także wygodne rozwiązanie pod względem przechowywania i transportu. Worki z ekogroszkiem są łatwe do magazynowania, co sprawia, że można je wygodnie ustawić w piwnicy czy w innym pomieszczeniu przeznaczonym na opał. Dzięki temu zachowasz porządek, co jest istotnym aspektem w codziennym użytkowaniu węgla ekogroszku.

Dodatkowo, wybierając ekogroszek workowany, masz pewność, że każdy worek zawiera tę samą, wysoką jakość opału, co eliminuje problem zanieczyszczeń i niespodziewanych spadków efektywności grzewcze, co w dłuższej perspektywie przekłada się na jeszcze większe oszczędności.

Kup ekogroszek workowany w dobrej cenie i ciesz się wydajnym opałem całą zimę.

 

Ekogroszek workowany – wybierz opcję najlepszą dla siebie

 

W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroką ofertę sprzedaży ekogroszku workowanego o różnorodnych cenach i parametrach, od wielu różnych dostawców. Z łatwością znajdziesz najtańszą opcję. Skorzystaj z wygodnego filtra na naszej stronie, dzięki któremu wybierzesz interesujące Cię współczynniki. Znajdziesz tu zarówno cechy produktów, takie jak wartość opałowa, czy zawartość popiołu i siarki, ale także cenę za tonę ekogroszku. Na stronie sprawdzisz także cenę za worek. Nasz serwis umożliwia również zamieszczanie, jak i zapoznawanie się z opiniami innych użytkowników ekogroszku.

Każdy ekrogroszek jest dokładnie opisany pod kątem właściwości, co pozwala na dokonanie świadomego wyboru. Możesz sortować produkty według najważniejszych dla Ciebie kryteriów, takich jak cena, wartość opałowa, czy zawartość popiołu, co pozwala na szybkie i efektywne znalezienie ekogroszku, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Dbamy także o przejrzystość ofert z ekogroszkiem, realne ceny i opinie. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz produkty najwyższej jakości, cieszące się pozytywnymi opiniami innych klientów.

Sprawdź parametry i ceny węgla ekogroszku i kup najtaniej na jakiekogroszek.pl

 

Węgiel ekogroszek z wygodną dostawą

 

Węgiel ekogroszek dostępny jest w workach o pojemności 20-25 kg. Zakupiony towar pakujemy na paletę. Możesz także zakupić ekogroszek opał pakowany luzem do worków typu big bag. Wybierz wygodny dla siebie sposób dostawy. Sprawdź opcje odbioru. Porównaj ceny poszczególnych produktów i kup ekogroszek luzem lub pakowany w wygodnych workach ułatwiających przechowywanie. Niektóre nasze produkty mają opcję darmowej dostawy. Dzięki temu możesz nabyć ekogroszek workowany jeszcze taniej!

Zapraszamy do zakupu ekogroszku z dostawą do domu.

 

Kup ekogroszek workowany tanio i bezpiecznie!

 

W naszym sklepie internetowym nie tylko bez problemu kupisz ekogroszek najtaniej spośród dostępnych opcji, ale równie dokonasz zakupu bezpiecznie! Gwarantujemy pewność transakcji. W razie pytań skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Kup ekogroszek najtaniej i sprawdź naszą obsługę na najwyższym poziomie!


Wybierz parametry