fbpx
katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Z radością ogłaszamy, że serwis Jakiekogroszek.pl staje się częścią rodziny Bio4Future Polska Sp. z o.o., lidera w sprzedaży pelletu drzewnego. Ta synergia otwiera nowy rozdział w naszej działalności, łącząc doświadczenie i innowacyjność obu platform.

Bio4Futurez siedzibą w Wiedniu, zyskał uznanie na europejskim rynku, szczególnie w Austrii, Niemczech i Polsce, dzięki transparentności, szerokiej ofercie i najwyższej jakości obsłudze klienta. Ich autorski system, oparty na kodzie pocztowym, umożliwia klientom, po wpisaniu swojego kodu, porównanie wszystkich ofert wraz z kosztami dostawy – niezależnie od tego, czy dostawa odbywa się przez dostawcę lokalnego, kuriera czy dużą ciężarówkę. To umożliwia wybór najkorzystniejszej opcji zakupu w kilka sekund, co stanowi przełom w branży.

Teraz, dzięki przejęciu Jakiekogroszek.pl przez Pellet4Future.com, oferta zostanie rozszerzona o możliwość zakupu ekogroszku. Naszym celem jest zapewnienie szerokiego wyboru produktów, najniższych cen transportu i wysokiej jakości obsługi. Dla sprzedających węgiel oferujemy pełną logistykę, sprzedaż, marketing oraz dostęp do polskiego i europejskiego rynku.

Co to oznacza dla naszych klientów? Przede wszystkim, szybki, prosty i bezpieczny zakup oraz sprzedaż ekogroszku. Użytkownicy będą mogli porównać oferty wielu producentów, sprawdzić parametry towaru i dokonać świadomego wyboru. Wszystkie oferty znajdą się w jednym miejscu, z łatwym dostępem do informacji o stanie magazynowym, dacie wysyłki, certyfikatach jakości i możliwościach odbioru towaru.Bezpieczeństwo transakcji jest dla nas priorytetem. Każdy sprzedawca na Pellet4Future przechodzi proces weryfikacji, zapewniając, że oferowane produkty są najwyższej jakości i spełniają najsurowsze normy. Dla klienta detalicznego, Pellet4Future.com zawsze jest sprzedawcą towaru, dlatego odpowiada za dostawę oraz jakość towaru. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że dostarczany towar jest zgodny z opisem oraz najwyższej jakości.

Jesteśmy przekonani, że to przejęcie przyniesie znaczące korzyści naszym klientom i partnerom biznesowym. Zapewniamy, że portal Jakiekogroszek.pl będzie kontynuował swoją działalność, rozwijając się i oferując jeszcze więcej możliwości dzięki wsparciu Pellet4Future. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i doświadczania nowego poziomu zakupów ekogroszku.