fbpx
katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Ile kosztuje grzejnik olejowy

Zastanawiasz się, ile kosztuje grzejnik olejowy? Jeżeli tak, to nie jesteś sam. Zimą, gdy temperatura zaczyna spadać, wiele osób zaczyna myśleć o zakupie dodatkowego źródła ciepła w domu. Grzejniki olejowe są jednym z najpopularniejszych wyborów, ale co decyduje o ich cenie? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Ceny grzejników olejowych na Allegro: od czego zaczynamy?

Nie jest tajemnicą, że cena grzejnika olejowego może być różna w zależności od wielu czynników, takich jak marka, moc i dodatkowe funkcje. Na Allegro, jednym z największych serwisów aukcyjnych w Polsce, ceny grzejników olejowych zaczynają się już od 90 zł. Oczywiście, im więcej funkcji i większa moc, tym cena jest wyższa. Ale czy zawsze warto inwestować w najdroższe modele?

Najtańszy grzejnik olejowy - urządzenie marki Mesko

Jednym z najtańszych grzejników olejowych dostępnych na Allegro jest urządzenie marki Mesko. Jego moc grzewcza wynosi 700 W, a grzejnik posiada 7 żeber grzewczych. Dla kogo jest to najlepszy wybór? Jeżeli mieszkasz w małym mieszkaniu i potrzebujesz dodatkowego źródła ciepła, to grzejnik Mesko może być dla Ciebie idealny. Cena? Jak już wspomniano, zaczyna się od 90 zł.

Najchętniej wybierany grzejnik olejowy - produkt marki Teesa

Jeśli zastanawiasz się, jaki grzejnik olejowy jest najchętniej wybierany przez Polaków, odpowiedź brzmi: produkt marki Teesa. Ten 9-żeberkowy grzejnik ma moc 2000 W i trzy tryby grzania. W dodatku, jego cena jest w okolicach 180 zł. Jest to urządzenie o średniej mocy, idealne dla większych pomieszczeń. Trzy tryby grzania pozwalają na dostosowanie temperatury do własnych potrzeb, co jest dużym atutem.

Mocny grzejnik olejowy - produkt od KIANO

Kolejną popularną opcją jest biały grzejnik od KIANO. Jego moc grzewcza wynosi aż 2500 W, a grzejnik posiada 11 żeberek. Co więcej, jego waga to nieco ponad 11 kg. Cena tego urządzenia kształtuje się w okolicach 130 zł. Jest to jedna z najmocniejszych opcji w tej cenie, idealna dla osób, które potrzebują szybkiego i efektywnego ogrzewania.

Grzejnik olejowy na pilota - produkt marki Thunder

Ostatnią pozycją, którą chcemy omówić, jest nowoczesny i najdroższy z omawianych grzejnik olejowy marki Thunder. Jego cena przekracza 250 zł. Oprócz dużej mocy 2500 W, w tej cenie otrzymamy też pilot sterujący urządzeniem oraz panel dotykowy. Producent zapewnia żywotność nawet do 100 000 roboczogodzin ciągłej pracy.

Podsumowanie: Ile kosztuje grzejnik olejowy?

Ostateczna cena grzejnika olejowego zależy od wielu czynników. Jeśli jesteś w poszukiwaniu urządzenia do małego pokoju, możesz zacząć od modelu Mesko za około 90 zł. Jeżeli jednak potrzebujesz czegoś bardziej wydajnego, warto zastanowić się nad produktem marki Teesa czy KIANO. Ostatecznie, jeśli szukasz najwyższej jakości i dodatkowych funkcji, grzejnik olejowy marki Thunder będzie dla Ciebie idealny, ale jego cena przekracza 250 zł.

Ostateczny koszt grzejnika olejowego to nie tylko cena zakupu, ale także koszty eksploatacji. Dlatego, przed dokonaniem wyboru, warto zastanowić się, jakie są Twoje faktyczne potrzeby i jakie funkcje będą dla Ciebie najważniejsze.