fbpx

JakiEkogroszek.pl

katalog, ceny, testy, analizy, promocje

PGG przedłużyło promocję „Drugie tyle węgla” do końca lipca. Pierwotnie miała zakończyć się w czerwcu. Przypomnę, że promocja pozwala na zakup od 2 do 10 ton dowolnego rodzaju węgla w dwóch równych ilościowo zamówieniach. Pierwsze zamówienie jest pełnopłatne, a cena drugiego jest obniżona o 400 zł za tonę. Przy zamówieniu pamiętaj aby zaznaczyć opcję „Kup w promocji”.

Ceny ekogroszku pozostały bez zmian ale, co istotne, została wprowadzona darmowa dostawa do KDW. To z pewnością ucieszy osoby mieszkające w północnej części Polski gdzie koszt transportu był najwyższy.

Od 5 lipca będzie też można odebrać węgiel z obu zamówień jednym połączonym transportem ze składu KDW pod dom. Nie trzeba więc płacić dwa razy za transport.

Zniesione zostało również ograniczenie dotyczące konieczności posiadania przez kupującego dokumentu dotyczącego źródła spalania (CEEB).

Staniały również niektóre rodzaje węgla grubego. Węgle rybnickie są w cenie 1100 zł za tonę, a kostka z ruchu Ziemowit kosztuje teraz 1370 zł za tonę. Również i ten sortyment jest dostępny w promocji. Węgiel jest więc w cenie 900 zł za tonę wraz z dostawą z kopalni do wybranego składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla.