fbpx

JakiEkogroszek.pl

katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Od 21 marca w firmie Tauron został wprowadzony limit przy sprzedaży ekogroszku. Jednorazowo można zamówić 2 palety po 800 kg węgla. Ograniczenie obowiązuje niezależnie czy towar będzie dostarczony kurierem czy zechcemy odebrać go osobiście.

Jak łatwo się domyślić, obecnie jest bardzo duże zainteresowanie ekogroszkiem z Tauronu. Wprowadzone ograniczenia mają umożliwić zamówienie węgla większej liczbie klientów.

W ofercie są trzy ekogroszki. Najsłabszy Jaret plus w cenie 726 zł za 800 kg, ekogroszek Tauron za 751 zł. Niedawno pojawił się też nowy ekogroszek Ekosobieski w którego składzie jest dodatek bezdymny Błękitny Plus. Cena jest odpowiednio wyższa i wynosi 795 zł za paletę. Do podanych cen należy doliczyć jeszcze koszt dostawy 142 zł za paletę.

W naszej grupie na Facebooku informujecie, że towar pojawia się zazwyczaj w godzinach przedpołudniowych. Dostępnych jest po około 50 ton każdego z produktów. Ekogroszek wyprzedaje się w kilka minut dlatego najlepiej wcześniej założyć konto. Aby przyspieszyć proces zakupu wybierz opcję płatności zwykłym przelewem.

 

Zanim kupisz ekogroszek za kilkanaście tysięcy złotych, sprawdź, czy nie korzystniej jest przejść na pompę ciepła.
Zaznacz, czego potrzebujesz, a firmy same złożą Ci oferty (bezpłatnie). 

Tauron - limity sprzedaży ekogroszku