fbpx

JakiEkogroszek.pl

katalog, ceny, testy, analizy, promocje

Od 21 marca w firmie Tauron został wprowadzony limit przy sprzedaży ekogroszku. Jednorazowo można zamówić 2 palety po 800 kg węgla. Ograniczenie obowiązuje niezależnie czy towar będzie dostarczony kurierem czy zechcemy odebrać go osobiście.

Jak łatwo się domyślić, obecnie jest bardzo duże zainteresowanie ekogroszkiem z Tauronu. Wprowadzone ograniczenia mają umożliwić zamówienie węgla większej liczbie klientów.

W ofercie są trzy ekogroszki. Najsłabszy Jaret plus w cenie 726 zł za 800 kg, ekogroszek Tauron za 751 zł. Niedawno pojawił się też nowy ekogroszek Ekosobieski w którego składzie jest dodatek bezdymny Błękitny Plus. Cena jest odpowiednio wyższa i wynosi 795 zł za paletę. Do podanych cen należy doliczyć jeszcze koszt dostawy 142 zł za paletę.

W naszej grupie na Facebooku informujecie, że towar pojawia się zazwyczaj w godzinach przedpołudniowych. Dostępnych jest po około 50 ton każdego z produktów. Ekogroszek wyprzedaje się w kilka minut dlatego najlepiej wcześniej założyć konto. Aby przyspieszyć proces zakupu wybierz opcję płatności zwykłym przelewem.

 

 

Tauron - limity sprzedaży ekogroszku